Ürünler

HPT9SSJSA-xx : 4 / 8 / 12 /24 Core SLT SM 9/125 G652D Çelik Zırhlı FO Kablo

HES
  • SM Tek Modlu fiberler uzak mesafelere data transferi için kullanılır.
  • 4 - 8 - 12 ve 24 Core Tek tüplü TU-T G652 D , G655 , G657 seçenekleri mevcuttur.
  • Geniş bant aralığına sahip olmaları , düşük kayıp ve zayıflama değerleri vardır.
  • Elektromanyetik bağışıklık özelliği, küçük boyutlu ve hafif olmaları ile kaçak bağlantı güvenilirliğini artırır.
  • Korugasyonlu Çelik Bant : Fiber optik kablolarda istenen çekme kuvvetini karşılamak için kullanılır.
  • Çelik Tel/Çelik Bant Zırh: Kabloyu kemirgenlere, mekanik zorlamalara ve darbelere karşı korurlar.
  • Alüminyum Bant: Radyal yönde su sızdırmazlığı sağlarlar.
DETAYLAR TEKNİK ÖZELLİKLER DOSYALAR

102053.01-/02 : 72 / 144 Port SC Simplex SwingSystem 3U Fiber Patch Panel

ALFAFONET
  • Swing System paneller yenilikçi, yüksek yoğunluklu bir sonlandırma panelidir.
  • 3U'luk bir alanda 72 port LC Duplex , SC Simplex , 144 portta yine aynı şekilde LC Duplex ve SC Simplex seçenekleri mevcuttur.
  • Kurulum sırasında mevcut kabloların veya daha sonra sonlandırma yapılan kabloların herhangi bir rahatsızlığı olmadan yeniden çalışma esnasında kolay erişim sağlamak için panel 120 ° 'ye kadar döndürebilir.
  • Açılı adaptörler, çıkış kablolarını yan yönetimine yönlendirir.
  • Panel, her iki yönden de kablo girişini kolaylaştırmak için her iki yönde sonlandırmaya uygundur.
DETAYLAR TEKNİK ÖZELLİKLER DOSYALAR