MEDIA CONVERTER

GCONM1N1F GEOPLUS SC MM 10/100/1000 850nm Dual Fiber 550m European Converter

GEO PLUS
  • Dönüştürücü IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x Standartları ile uyumludur. Bu 10/100/1000 BASE-TX sinyalini 1000BASE-FX sinyaline dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bu performans bozulması olmadan fiber kablo yoluyla transparan olarak iki Hızlı Ethernet Bükümlü çift aygıtlar arasında bağlantı mesafesini uzatmak için kullanılmıştır.,
  • Dönüştürücü bir veya iki fiber optik konektörler ile (aktarım-Tx ve Alım-Rx için ) ve bir RJ-45 soketi ve bir harici güç kaynağı yuvası ile donatılmıştır. Altı LED göstergesi gücün durumunun gözetimi ve kolayca teşhis edilmesi için yerleştirilmiştir. Bükümlü Çift (UTP) Linki. TP Hızlı, TP Tam/Yarım Çift Yönlü, Fiber Link. Fiber Tam/Yarım Çift Yönlü.
DETAYLAR TEKNİK ÖZELLİKLER DOSYALAR

ECONM1N1F GEOPLUS SC MM 10/100 850nm Dual Fiber 550m European Converter

GEO PLUS
  • Dönüştürücü IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x Standartları ile uyumludur. Bu 10/100BASE-TX sinyalini 100BASE-FX sinyaline dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bu performans bozulması olmadan fiber kablo yoluyla transparan olarak iki Hızlı Ethernet Bükümlü çift aygıtlar arasında bağlantı mesafesini uzatmak için kullanılmıştır.,
  • Dönüştürücü bir veya iki fiber optik konektörler ile (aktarım-Tx ve Alım-Rx için ) ve bir RJ-45 jakı ve bir harici güç kaynağı yuvası ile donatılmıştır. Altı LED göstergesi gücün durumunun gözetimi ve kolayca teşhis edilmesi için yerleştirilmiştir. Bükümlü Çift (UTP) Linki. TP Hızlı, TP Tam/Yarım Çift Yönlü, Fiber Link. Fiber Tam/Yarım Çift Yönlü.
DETAYLAR TEKNİK ÖZELLİKLER DOSYALAR

GCONS1N1F GEOPLUS SC SM 10/100/1000 1310 nm Dual Fiber 20 km European Converter

GEO PLUS
  • Dönüştürücü IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x Standartları ile uyumludur. Bu 10/100/1000 BASE-TX sinyalini 1000BASE-FX sinyaline dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bu performans bozulması olmadan fiber kablo yoluyla transparan olarak iki Hızlı Ethernet Bükümlü çift aygıtlar arasında bağlantı mesafesini uzatmak için kullanılmıştır.,
  • Dönüştürücü bir veya iki fiber optik konektörler ile (aktarım-Tx ve Alım-Rx için ) ve bir RJ-45 soketi ve bir harici güç kaynağı yuvası ile donatılmıştır. Altı LED göstergesi gücün durumunun gözetimi ve kolayca teşhis edilmesi için yerleştirilmiştir. Bükümlü Çift (UTP) Linki. TP Hızlı, TP Tam/Yarım Çift Yönlü, Fiber Link. Fiber Tam/Yarım Çift Yönlü.
DETAYLAR TEKNİK ÖZELLİKLER DOSYALAR

ECONS1N1F GEOPLUS SC SM 10/100 1310 nm Dual Fiber 20 km European Converter

GEO PLUS
  • Dönüştürücü IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x Standartları ile uyumludur. Bu 10/100BASE-TX sinyalini 100BASE-FX sinyaline dönüştürmek için tasarlanmıştır. Bu performans bozulması olmadan fiber kablo yoluyla transparan olarak iki Hızlı Ethernet Bükümlü çift aygıtlar arasında bağlantı mesafesini uzatmak için kullanılmıştır.,
  • Dönüştürücü bir veya iki fiber optik konektörler ile (aktarım-Tx ve Alım-Rx için ) ve bir RJ-45 jakı ve bir harici güç kaynağı yuvası ile donatılmıştır. Altı LED göstergesi gücün durumunun gözetimi ve kolayca teşhis edilmesi için yerleştirilmiştir. Bükümlü Çift (UTP) Linki. TP Hızlı, TP Tam/Yarım Çift Yönlü, Fiber Link. Fiber Tam/Yarım Çift Yönlü.
DETAYLAR TEKNİK ÖZELLİKLER DOSYALAR